Zaměstnanci ZUŠ

Jméno Nástroj E-mail Foto
MgA. Fillová Kateřina- ředitelka školy klavír, korepetice reditelka@zuskh.cz, Foto
Mgr. Ptáčková Marie- zástupce ředitele klavír zastupce@zuskh.cz Foto
Mgr. Bartošová Ivona Výtvarný obor bartosova@zuskh.cz Foto
Mgr. Černá Jana Josefina housle, viola, HN, PHV cerna@zuskh.cz Foto
Ing. Hana Dariusová Taneční obor dariusova@zuskh.cz  
Drahota Jan violoncello, HN, sborový zpěv drahota@zuskh.cz Foto
MgA. Drahotová Lenka housle, smyčcový orchestr drahotova@zuskh.cz Foto
MgA. Freml Matěj kytara freml@zuskh.cz Foto
Gvothová Vladimíra Taneční obor gvothova@zuskh.cz Foto
MgA. Hanuš Michal klavír, varhany hanus@zuskh.cz Foto
Mgr. Andrejsková Jana Výtvarný obor andrejskova@zuskh.cz
Hylský Vojtěch zobcová flétna, trubka hylsky@zuskh.cz  
Bc. Jerie Filip příčná flétna jerie@zuskh.cz
Mgr. Krtilová Jitka klavír, přípr. pěv. sbor krtilova@zuskh.cz Foto
Bc. Lenhartová Eliška kytara lenhartova@zuskh.cz
Losenická Neumannová Hana Taneční obor losenicka@zuskh.cz Foto
Bc. Matyska Martin klavír matyska@zuskh.cz Foto
Mgr. Mikulášová Tereza LDO loudova@zuskh.cz Foto  
Moravec Petr zobcová a příčná flétna moravec@zuskh.cz Foto  
MgA. Moravcová Myřátská Libuše pěvecká hlas. výuka moravcova@zuskh.cz Foto  
Parschová Alena klavír, korepetice parschova@zuskh.cz Foto  
Mgr. Peterková Kotyzová Beata klavír, HN, Pěvecký sbor peterkova@zuskh.cz Foto  
Pospíšilová Anna akordeon, akord. soubor pospisilova@zuskh.cz Foto  
Mgr. Procházková Radmila housle, smyčcový orchestr, HN prochazkova@zuskh.cz Foto  
Radoměřská Marcela zobcová a příčná flétna radomerska@zuskh.cz Foto  
Rýznar Jan klarinet,saxofon, taneční orchestr ryznar@zuskh.cz Foto  
Řepa Bohumír kytara, hudební skupina repa@zuskh.cz Foto  
MgA. Slavotínková Marie výtvarný obor slavotinkova@zuskh.cz Foto  
Škopek Jaroslav kytara skopek@zuskh.cz Foto  
Šťastný Petr kytara stastny@zuskh.cz Foto  
Štifterová Martina klavír, korepetice (Mat. dov.) stifterova@zuskh.cz Foto  
MgA.Táborská (Štainerová) Kateřina dech. nástroje taborska@zuskh.cz Foto  
Mgr. Tlapal Jiří zobcová flétna, klarinet, saxofon tlapal@zuskh.cz Foto  
Vajgl Martin bicí nástroje,EZHZT vajgl@zuskh.cz Foto  
Veselý Jiří bicí nástroje, klavír vesely@zuskh.cz Foto  
Mgr. Železná Olga Výtvarný obor zelezna@zuskh.cz Foto  
       
Šťastná Lubomíra hospodářka stastna@zuskh.cz Foto
Bukovská Libuše správce budovy mob.:721 590 017 Foto

Spolkový dům – kontakt na vyučující