Úspěchy žáků ve školním roce 2016/2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY VO

Šumperk

Žáci Výtvarného oboru se umístili v BRONZOVÉM PÁSMU v Ústředním kole soutěžní přehlídky Výtvarného oboru Základních uměleckých škol.

HAVLÍČKOBRODSKÝ STŘEVÍČEK

Havlíčkův Brod 3.6.2017

žáci TO ze třídy V. Gvothové

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY VO

Český Brod 12.5.2017

  • Světlohrátky pocta Zdeňku Pešánkovi žáci ze tříd I. Bartošové, M. Slavotínkové a O. Železné Zlaté pásmo, postup do ústředního kola
  • Antarktida Matějková, Dolejší, Pogorila, Skupina, Toman Bronzové pásmo
  • Autoportrét Kosina, Matějková, Novák, Pekárek, Veverková, Fiala, Hrišková, Kopčiková, Zedník Bronzové pásmo

ÚSTŘEDNÍ K KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

Liberec 11. – 14. 5. 2017

Hra na violoncello

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

Mladá Boleslav, 3. – 4. 4. 2017

Hra na violoncello

Hra na housle

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA KYTARU

Kladno, 31. 3. 2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA KLAVÍR

Nymburk, 15. a 16.3.2017

  • E. Vince 0. kategorie 3. místo Diplom zde:
  • A. Pokorná II. kategorie Čestné uznání Diplom zde:
  • M. Richterová III. kategorie Čestné uznání
  • S. Železný III. kategorie Čestné uznání
  • K. Seifertová IV. kategorie 3. místo Diplom zde:

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

Kutná Hora, 16.2.2017

Hra na housle

  • K. Štifterová 0. kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • J. Komárek 0. kategorie 1. místo
  • R. Kamenář 0. kategorie 2. místo Diplom zde:
  • J. Drahota 0. kategorie 2. místo
  • A. Zajícová I. kategorie 1. místo
  • O. Bětík II. kategorie 2. místo
  • N. Luňáková III. kategorie 1. místo s postupem
  • V. Vařečka IV. kategorie 1. místo
  • A. Hromčíková V. kategorie 2. místo
  • T. Němcová V. kategorie 2. místo

Hra na violoncello

  • J. Š. Peterka I. kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • N. Kotrbová I. kategorie 1. místo Diplom zde:
  • F. Drahota III. kategorie 1. místo s postupem

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA KYTARU

Kutná Hora, 15.2.2017

  • J. Kotrbová 0.c kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • S. Křída I. kategorie 2. místo Diplom zde:
  • J. Novák I. kategorie 3. místo
  • M. Čermáková II. kategorie 1. místo s postupem
  • K. Mazaná V. kategorie 2. místo

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA KLAVÍR

Zruč nad Sázavou, 15.2.2017

  • E. Vince 0. kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • M. Ott 0. kategorie 1. místo Diplom zde:
  • J. Kubíková I. kategorie 1. místo
  • A. Pokorná II. kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • E. Křížová II. kategorie 2. místo
  • M. Richterová III. kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • S. Železný III. kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • K. Seifertová IV. kategorie 1. místo s postupem Diplom zde:
  • S. Petrusová VI. kategorie 1. místo
  • J. Hromčíková VI. kategorie 2. místo
  • M. Licková VI. kategorie 2. místo

ZVON PRO JAKUBA

Výtvarná soutěž

Kategorie B
1.místo Sára Cibulková – ZVON
2.místo Viktorie Janderová – KOSTEL SV.JAKUBA
Kategorie C
1.místo Antonie Linhartová – ZVUK ZVONU
2.místo Eliška Novotná – ZVON PRO JAKUBA
Kategorie D
2.místo – ZVUKY ZVONŮ…A CO JAKUB?
Markéta Rybárová
Nikola Šubrtová
Adéla Vítková
Klára Opasková
Kateřina Brodská
Foto zde: 3.místo Markéta Dušátková ZVON
Cena poroty
Veronika Matějková – ROZENÍ ZVONU

Foto

POUPATA

Taneční skupina ze třídy V. Gvothové, choreografie „Zkus to“ 3. místo Diplom zde: