Úspěchy žáků ve školním roce 2015/16

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve školním roce 2015/2016 vyhlašuje soutěž pro žáky ZUŠ. Soutěžními disciplínami hudebního oboru v uvedeném roce jsou: hra na akordeon, Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů, soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu.

HAVLÍČKOBRODSKÝ STŘEVÍČEK 2016

Dance cub Havlíčkův Brod 4. 6. 2016

Žáci ze třídy L. Gvothové
Emotion 4. místo Diplom zde:
Lilali čestné uznání Diplom zde:

POUPATA 2016

Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec 14. 5. 2016

Žáci ze třídy L. Gvothové
I. kategorie Lilali 1. místo Diplom zde:
II. kategorie Color Heart 2. místo Diplom zde:
II. kategoorie Žužu „Cena pro sympaťáka“ Diplom zde:
III. kategorie Emotion „Cena pro sympaťáka“ Diplom zde:

Foto:

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ „KNIHA TI SLUŠÍ“

Vít Kosina získal svou malbou 2. místo ve výtvarné soutěži „Kniha ti sluší“.
Knihkupectví Kosmas věnovalo oceněným diplom a krásný knižní dárek.
Vít Kosina je žákem 2. ročníku Výtvarného oboru ZUŠ Kutná Hora ve třídě p.u. Slavotínkové.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3

LEDEČSKÝ TANEČNÍ POHÁR

16. dubna 2016

  • „Color heart“ žáci ze třídy V. Gvothové 2. kategorie 2. místo

    Diplom zde:

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY LITERÁRNĚ DRAMATICKÉHO OBORU ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL

Poděbrady 11.-12.4.2016

Žáci LDO Hra Dveře – Nedveře Ocenění za výtvarný nápad
Pamětní list zde
Diplom zde

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE V KOMORNÍ HŘE S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ

Brandýs nad Labem, 5.4.2016

  • A. Cinerová, N. Luňáková II. kategorie 3. místo Diplom zde
  • F. Drahota, V. Vařečka II. kategorie 3. místo Diplom zde FOTO zde:
  • T. Němcová, M.Roubíčková, T. Roubíčková IV. kategorie 3. místo

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY VE SBOROVÉM ZPĚVU

ZUŠ Mnichovo Hradiště, 19.3. 2016

Pěvecký sbor Muscina

KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA AKORDEON

ZUŠ Pečky 17.3.2016

  • D. Bartůňková IX. kategorie 2. místo

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA AKORDEON

ZUŠ Kutná Hora,19.2.2016

  • A. Dizonová IV. kategorie 1. místo s postupem
  • D. Bartůňková IX. kategorie 1. místo s postupem

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE V KOMORNÍ HŘE S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ

ZUŠ Kutná Hora, 23.2.2016

  • A. Cinerová, N. Luňáková II. kategorie 1. místo s postupem
  • F. Drahota, V. Vařečka II. kategorie 1. místo s postupem
  • Š. Borovec, R. Kalaš II. kategorie 1. místo
  • T. Němcová, M.Roubíčková, T. Roubíčková IV. kategorie 1. místo s postupem

_____________­___________________

HISTORICKÁ KUTNÁ HORA OČIMA DĚTÍ


Dne 3. listopadu v Českém muzeu stříbra v Tylově domě proběhlo vyhlášení výherců výtvarné soutěže – Historická Kutná Hora očima dětí, uskutečněné k 20. výročí zápisu Kutné Hory na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.
Žáci Výtvarného oboru ZUŠ se této soutěže zúčastnili a získali mnohá ocenění.
Tisková zpráva a vyhlášením vítězů zde
Foto