CD absolventů 2014/15

Album absolventů hudebního a literárně – dramatického oboru ZUŠ Kutná Hora 2014/2015

Záznamy a zpracování provedli žáci oboru Základy studiové praxe pod vedením učitele Martina Vajgla
Grafický návrh obalu a zpracování: Kristýna Fialková

1. Kristýna Zinková (uč. P. Šťastný) – kytara, Antonio Lauro: La Gatica zde

2. Adéla Neťuková (uč. M. Mertová, L. Procházková; doprovod: M. Hanuš) – sólový zpěv, Hořela lípa /lidová/ zde

3. Ráchel Pečenková (uč. M. Radoměřská; doprovod: B. Peterková Kotyzová) – příčná flétna, Píseň z Londonderry /irská lidová/ zde

4. Kristýna Zinková (uč. T. Mikulášová) – LDO, J.R.R. Tolkien: Durinův den zde

5. Kateřina Piskačová (uč. M. Mertová, L. Procházková; doprovod: K. Fillová) – sólový zpěv, Jan Frýda: Bílá pampeliška zde

6. Václav Hlaváč (uč. J. Krtilová) – klavír, Ilona Jurníčková: Cestovatelská zde

7. Anna Hlínová (uč. T. Mikulášová) – LDO, Betty McDonaldová: Vejce a já – „Kdo, já?“ zde

8. Josef Krčil (uč. M. Vajgl) – EZHZT, Josef Krčil: Goblin March zde

9. Ellen Venkrbcová (uč. M. Mertová, L. Procházková; doprovod: K. Fillová) – sólový zpěv, B. Martinů: Děvče z Moravy zde

10. Tomáš Brožek (uč. K. Štainerová; doprovod: A. Parschová) – trubka, Veselá píseň / anonym /zde

11. Jan Dostál (uč.J. Veselý) – bicí nástroje, Miloš Veselý: Etuda pro soupravu č. 20 zde

12. Ondřej Pekov (uč. P. Šťastný) – kytara, Milan Tesař: Blues Song zde

13. Tereza Havlíčková (uč. T. Mikulášová) – LDO, Tim Burton: Robotík zde

14. Ludmila Cinerová , Adelaida Dizonová (uč. K. Fillová) – klavír, E. Grieg: Norský tanec č. 2. zde

15. Lukáš Vencl ( uč. K.Štainerová; doprovod: A. Parschová) – trubka, H. Purcell: Trumpet Tune zde

16. Lucie Keblovská (uč. T. Mikulášová )- LDO, Jaroslav Vrchlický: Jarní romance zde

17. Anna Karolína Smutná (uč. M. Mertová, L. Procházková; doprovod: K. Fillová) – sólový zpěv, B. Sedlášek: Květinová píseň zde

18. Lukáš Kocián (uč. K. Štainerová; doprovod: A. Parschová)- baryton, W.A.Mozart: O Isis und Osiris zde

19. Jakub Kersch (uč. J. Škopek)- kytara, Nikolaj Rimskij Korsakov – Emilio Puchol: Let čmeláka zde

20. Ráchel Pečenková, Eliška Rosická (uč. M. Radoměřská)- příčná flétna, M. Velíšek: Renate duet zde

21. Lucie Krumphanzlová (uč. B.Peterková Kotyzová)- klavír, Stephen Heller: B Dur Il Penseroso zde

22. Lucie Keblovská (uč.P.Moravec) – zobcová flétna, Johan Van Eyck: Watzalmen zde

23. Kristina Pečenková (uč. M. Mertová, L. Procházková; doprovod: K. Fillová)- sólový zpěv, Ó hřebíčku zahradnický /lidová/ zde

24. Simona Havlovicová (uč. A. Pospíšilová, doprovod: Anna Pospíšilová akordeon)- zobcová flétna, A. Vivaldi: Sonáta F dur /část/ zde

25. Lucie Šuhajová (uč. P. Šťastný)- kytara, Milan Tesař: Balada zde

26. Vilém Dvořák (uč. J. Drahota, doprovod: K. Fillová) – violoncello, B. Martinů: Pastorales zde