CD absolventů 2013/14

Album absolventů hudebního oboru 2013/2014

track 1 Tereza Bártová (uč. Krtilová) – klavír B. Martinů: Ostýchavá panenka zde

track 2 Petra Kudrnová (uč. Kříž) – klarinet, doprovod Alena Parschová L. Kozderka: V dobré náladě zde

track 3 Kryštof Horák (uč. Hanuš) – klavír J. S. Bach – Preludium C-dur zde

track 4 Simona Havlovicová (uč. Procházková) – housle, doprovod Kateřina Fillová G. F. Handel: Sonáta F Dur (druhá věta) zde

track 5 Michaela Pospíchalová (uč. Škopek) – kytara Francesco Tárrega: Lagrima zde

track 6 Anna Klingerová (uč. Moravcová Myřátská) – zpěv, doprovod Johanka Klingerová Bon Iver: Skinny Love ¨zde

track 7 Štěpánka Pintnerová (uč. Radoměřská) – alt. flétna, doprovod Beata Peterková Kotyzová Pietro Pellegrini: Concerto – Allegro a Andante zde

track 8 Štěpán Princ (uč. Fillová) – klavír G. Gershwin: The Man In Love ¨zde

track 9 Karolína Růžičková (uč. Pospíšilová) – akordeon J. Pachelbel: Preludium zde

track 10 Štěpánka Jahodová (uč. Radoměřská) – příčná flétna, doprovod Beata Peterková Kotyzová De Lavigne: Sonata 5 zde

track 11 Klára Rozsypalová (uč. Krtilová) – klavír F. Burgmüller: Loučení zde

track 12 David Kalenda (uč Rýznar) – tenorsaxofon, spolupráce na doprovodu žáci EZHZT Jeff Riwilson: Just A ballad For Joe zde

track 13 Pavlína Saláková (uč. Radoměřská) – příčná flétna, doprovod Beata Peterková Kotyzová Archangelo Corelli: Sonáta č. 8. Preludio, Sarabanda zde

track 14 Kateřina Berková, Jana Hobzová (uč. Fillová) – klavír, doprovod Kateřina Fillová N. Paganini: La Campanella zde

track 15 Claudie Macháčková, Ellen Venkrbcová (uč. Mertová) – zpěv, doprovod Michal Hanuš Voděnka studená – lidová zde

track 16 Štěpán Princ (uč. Vajgl) – EKN, zvuková tvorba A. S. Puškin: Dopis Taťáně – Elektronická studie zde

track 17 Terezie Zdislava Cinerová (uč. Tlapal) – klarinet, doprovod Jiří Tlapal Tomasso Albinoni: Adagio zde

track 18 Klára Šuhajová (uč. Řepa) – žánrová kytara a zpěv, Bohumír Řepa – zpěv, doprovod žáci EZHZT R. Pastrňák: Vrána zde

track 19 Kristýna Lázňovská (uč. Hanuš) – klavír F. M. Bartholdy: Píseň beze slov / E-dur zde

track 20 Richard Šarm (uč. Šťastný) – kytara Antonio Lauro: La Gatica zde

track 21 Jana Chvalovská (uč. Mertová) – zpěv, doprovod Michal Hanuš G. Gershwin: Summertime zde

track 22 Klára Neumanová (uč. Táborský) – trubka, doprovod Kateřina Fillová Amazing Grace /traditional/ zde

track 23 Anneli Filipcová (uč. Moravcová Myřátská) – zpěv, doprovod Kateřina Fillová Leonard Cohen: Hallelujah zde

track 24 Kateřina Navrátilová (uč. Hanuš) – klavír K. Slavický: Dvanáct malých etud zde

track 25 Judita Čermáková (uč. Drahotová) – housle, doprovod Michal Hanuš G. P. Telemann: Allegro zde

track 26 Terezie Zdislava Cinerová (uč. Moravcová Myřátská) – zpěv, doprovod Ludmila Terezie Cinerová Schonberg/Kletzmer: I Dreamed A Dream zde

track 27 Jana Havrdová (uč. Drahotová) – housle, doprovod Michal Hanuš H. Eccles: Grave zde

track 28 Anežka Karelová (uč. Ptáčková) – klavír B. Smetana: Louisina polka zde

track 29 Pavlína Saláková (uč. Radoměřská) – příčná flétna + Štěpánka Pintnerová – altová flétna, doprovod Beata Peterková Kotyzová G. Zemfir: Osamělý pastevec zde

track 30 Kateřina Navrátilová (uč. Hanuš) – klavír C. Debussy: Malý pastýř zde

track 31 Eliška Rosická (uč. Radoměřská) – příčná flétna, doprovod Beata Peterková Kotyzová De Lavigne: Sonata č. 3 zde

track 32 Adam Sirotek (uč. Vajgl) – EKN, zvuková tvorba Vertikála prostoru – Elektronická studie zde