Zahájení školního roku 2019/2020 - domluva rozvrhu

  • Je nutné se zapsat 2.9. do výuky Hudební nauky (rozvrhy)
  • Výtvarný obor – domluva rozvrhu všech žáků 8:30 – 13, č. 311 – Budova C – Spolkový dům
  • Zařazení nových žáků do předmětu HN – B. Peterková Kotyzová – při domluvě rozvrhu 2.9.2019, 8:30 – 13, uč. 203 (Budova B, Libušina ul.),
Učitel Den Hodina Učebna Budova Dny výuky
Fillová Kateřina 2.9.2019 11 – 14 107 Budova A – Vladislavova ul. po-pá
Drahotová Lenka 2.9.2019 8:30–13 313 Budova C – Spolkový dům po-pá
Peterková Kotyzová Beata 2.9.2019 8:30 – 13 207 Budova B – Libušina ul. po-pá
Andrejsková Jana 2.9.2019 8:30 – 13 311 Budova C – Spolkový dům čt
Beneš Martin 4.9.2019 14–17 110 Budova C – Spolkový dům st
Černá Jana Josefina 2.9. 2019 8:30 – 13 103 Budova C – Spolkový dům po-pá
Drahota Jan 2.9.2019 8:30 – 13 203 Budova B – Libušina ul. po-pá
Freml Matěj 5.9.2019 14–17:30 110 Budova C – Spolkový dům čt-pá
Gvothová Vladimíra 2.9.2019 8:30 – 13 219 Budova C – Spolkový dům po-pá
Hanuš Michal 2.9.2019 8:30–13 202 Budova B – Libušina ul. st-pá
Holata Roman 4.9.2019 13–17 110 Budova A – Vladislavova ul. út,st
Hylský Vojtěch 2.9.2019 8:30–13 210 Budova B – Libušina ul. čt,pá
Holdsworth Bláhová Dita 2.9.2019 13–17 111 Budova C – Spolkový dům po,st
Jerie Filip 5.9.2019 12:30–17:30 114 Budova C – Hl. budova čt
Krtilová Jitka 2.9.2019 8:30 – 13 209 Budova B – Libušina ul. po-pá
Kollman Jiří 2.9.2019 8:30–13 113 Budova A – Vladislavova ul. po
Komenda Karol(žáci B. Řepy) 2.9.2019 8:30 – 13 110 Budova C – Spolkový dům po,út
Lenhartová Eliška 4.9.2019 13–17 316 Budova C – Spolkový dům st-pá
Loučková Michaela 2.9.2019 8:30–13 311 Budova C – Spolkový dům po-pá
Losenická Neumanová Hana 2.9.2019 8:30–17 218 Budova C – Spolkový dům po,čt
Matyska Martin 2.9.2019 8:30–13 208 Budova B – Libušina ul. po,út
Mikulášová Tereza 2.9. 2019 8:30 – 13 102 Budova C – Spolkový dům po-pá
Moravcová Myřátská Libuše 2.9.2019 11–15 209 Budova B – Libušina ul.
Moravec Petr 2.9.2019 8:30–13 113 Budova A – Vladislavova ul. st,čt
Parschová Alena 2.9.2019 8:30 – 13 105 Budova A – Vladislavova ul. po-pá
Pospíšilová Anna 2.9.2019 8:30–13 112 Budova A – Vladislavova ul. po-pá
Ptáčková Marie 2.9.2019 8:30 – 13 114 Budova A – Vladislavova ul. po-st
Radoměřská Marcela 2.9.2019 8:30–13 210 Budova B – Libušina ul. út,st
Rýznar Jan 4.9.2019 13–17 218 Budova C – Spolkový dům st
Slavotínková Marie 2.9. 2019 8:30–13 311 Budova C – Spolkový dům  
Škopek Jaroslav 2.9.2019 8:30–13 206 Budova B – Libušina ul. po-čt
Štifterová Martina 4.9.2019 13–17 208 Budova B – Libušina ul. st,čt
Šťastný Petr 2.9.2019 8:30–13 315 Budova C – Spolkový dům po-st
Táborská Kateřina 2.9.2019 8:30 – 13 110 Budova A – Vladislavova ul. po-pá
Tlapal Jiří 2.9.2019 13–17 210 Budova B – Libušina ul. po
Vajgl Martin 2.9.2019 8:30–13 317 Budova C – Spolkový dům po,st
Vacík Patrik 5.9.2019 13–17 316 Budova C – Spolkový dům
Železná Olga 2.9.2019 8:30 – 13 311 Budova C – Spolkový dům po-pá