ALBUM ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU 2012/13

Záznamy a zpracování provedli žáci oboru Základy studiové praxe: Veronika Martínková, Adam Sirotek, Štěpán Princ, Tomáš Lichnovský, Josef Krčil a Jiří Hornych pod vedením Martina Vajgla Grafický návrh obalu a zpracování: Kristýna Fialková

CD 1:

CD1 track 1: Johanka Klingerová – klavír (uč. M. Ptáčková) B. Smetana – Capriccio zde

CD1 track 2: Karel Koubský – housle (uč. L. Drahotová, doprovod klavír:
M. Štifterová) E. Jenkinson: Danse des Sylphes zde

CD1 track 3: Aneta Hamplová – altová flétna (uč. M. Radoměřská, doprovod klavír: B. Kotyzová Peterková) anonym: Sinfonia a flauto solo e basso zde

CD1 track 4: Adéla Loudová, Kateřina Strnadová – sólový zpěv (uč. M. Mertová, doprovod klavír: M. Štifterová, sbor: Claudie Macháčková, Adéla Neťuková) J. Uhlíř: Kdyby se v komnatách zde

CD1 track 5: Barbora Skalníková – klavír (uč. A. Parschová) F. Chopin: Valse zde

CD1 track 6: Tereza Roubíčková – housle (uč. R. Procházková, doprovod klavír: M. Štifterová) A. Dvořák: Sonatina, 4. věta zde

CD1 track 7: Kateřina Strnadová – sólový zpěv (uč. M. Mertová, doprovod klavír: Martina Štifterová) B. Martinů: Rosička zde

CD1 track 8:Jan Klinger – bicí (uč. J. Veselý) M. Veselý: Etuda pro bicí soupravu č.9 zde

CD1 track 9: Petra Havlíčková – kytara (P. Šťastný) F. Moreno-Torroba: Montemayor zde

CD1 track 10: František Novák – varhany (uč. M. Hanuš) P. Vasks: Canto di Forza. zde

CD1 track 11: Daniel Kraisinger – klavír (uč. B. Kotyzová Peterková) M. Dvořák: Jazzová etuda č.2zde

CD1 track 12: Johanka Klingerová – příčná flétna (uč. P. Moravec, doprovod klavír: J. Krtilová) J. M. Hotteterre: Suita č. 3 – Menuet zde

CD1 track 13: Jiří Karela – housle (uč. R. Procházková, doprovod klavír: M. Štifterová) Jan Vaňhal: Sonata dílo E č. 2 zde

CD1 track 14: Denisa Bartůňková – akordeon (uč. A. Pospíšilová) G. Marcosignori: Skotské Melodie zde

CD1 track 15: Miloslava Chalupová – klavír (uč. A. Parschová) A. Dvořák: Menuety zde

Johanka Klingerová – příčná flétna (uč. P. Moravec, doprovod klavír: J. Krtilová) J. M. Hotteterre: Suita č. 3 – Menuet zde

CD 2:

CD2 track 1: Jaroslav Otradovec – varhany (uč. M. Hanuš) F. Peeters: Koraal zde

CD2 track 2: Tereza Křepelková – klavír (uč. B. Kotyzová Peterková) E. Hradecký: Jazzová etuda – Waltz zde

CD2 track 3: Karolína Jeřábková – klavír (uč. B. Kotyzová Peterková) M. Dvořák: Jazzová etuda 1 zde

CD2 track 4: Barbora Dušková & Aneta Hamplová – příčná a altová flétna (uč. M. Radoměřská, doprovod klavír: B. Kotyzová Peterková) skladba A. Corelli: Canaris zde

CD2 track 5: Vilém Licek, Anna Chvalovská – housle (uč J. Lukačinová) J. N. Filcík: Dwousmyk 4 zde

CD2 track 6: Adéla Loudová – sólový zpěv (uč. M. Mertová, doprovod klavír: Martina Štifterová, Adéla Neťuková – druhý hlas) J. Snížková: Pásla husky pode dvorem zde

CD2 track 7: Tomáš Basl – kytara (uč. Škopek) Luys De Narvaez: Diferencias Sobre „Guardame Las Vacas“ zde

CD2 track 8: Jana Balvínová – klavír (uč. M. Ptáčková) B. Martinů: Foxtrot zde

CD2 track 9: Barbora Dušková – příčná flétna (uč. M. Radoměřská, doprovod klavír: B. Kotyzová Peterková) J. Ungar: Ashokan Farewell zde

CD2 track 10: Daniel Dvořák – klavír (uč.M.Štifterová) S. Joplin: Maple Leaf Rag zde

CD2 track 11: Vilém Licek – housle (uč. J. Lukačinová) G. F. Händel: Sonata F dur, op. 1 č. 12, 1. věta zde

CD2 track 12: Anna Šolínová – klavír (uč. M. Ptáčková) R. Glier: V polích zde

CD2 track 13: Tereza Krumphanzlová – příčná flétna (uč. M. Radoměřská, doprovod klavír: B. Kotyzová Peterková) T. P. Westendorf: Romance zde

CD2 track 14: Michal Mrázek- elektrická kytara (uč. B. Řepa, doprovod: žáci EZHZT pod vedením M. Vajgla) R. Hladík: Čajovna zde